Pomoc samochodowa w kraju i poza jego granicami

Pomoc samochodowa w kraju i poza jego granicami

Pomoc samochodowa w kraju i poza jego granicamiAuto pomoc to szczególny rodzaj ubezpieczenia, który nie ma formy wypłaty środków finansowych po zdarzeniu, ale realnej pomocy w radzeniu sobie ze skutkami zdarzenia drogowego skutkującego unieruchomieniem naszego samochodu. Jest to bardzo ważny rodzaj pomocy, ponieważ oczywistym jest, że naprawa samochodu kosztuje i w dzisiejszych czasach można też liczyć na rekompensatę za konieczność wynajęcia na czas jego naprawy innego pojazdu, ale na samym miejscu zdarzenia też mamy poważny problem.

Jeśli nasz samochód nie będzie się nadawał do dalszej jazdy, a takie sytuacje niestety się zdarzają, będziemy musieli załatwić mu holowanie. Jeśli będziemy posiadali auto pomoc, będziemy posiadali ubezpieczenie na wypadek takiej sytuacji i wystarczy tylko zadzwonić pod odpowiedni numer, by usługa holowania została do nas wysłana.

Auto pomoc all inclusive

Tego typu oferty ubezpieczeniowe mogą mieć oczywiście bardzo różny zakres. Najbardziej podstawowe z nich oferują nam holowanie do najbliższego warsztatu, jeśli nasz samochód został unieruchomiony w promieniu 100 kilometrów od naszego domu w wyniku kolizji. Inne ubezpieczenia mogą rozszerzać zakres tego ubezpieczenia na cały świat i/lub rozszerzać zakres sytuacji, które mogą doprowadzić do tego, że będziemy potrzebowali pomocy. Najważniejsze zazwyczaj jest to, by takie ubezpieczenie pokrywało koszty pomocy także w sytuacjach, kiedy samochód zostanie unieruchomiony z powodu aktu wandalizmu, siły wyższej lub najzwyklejszej awarii.

Region, kraj, kontynent

Istotne jest ponadto to, na jakim obszarze możemy liczyć na pomoc. Najtańsza auto pomoc jest skierowana do ludzi, którzy przemieszczają się tylko niedaleko swojego domu i nie jeżdżą nigdzie daleko. Lepsze ubezpieczenie zapewni nam pomoc na terenie całego kraju, a są też opcje, dzięki którym będziemy mogli liczyć na pomoc niemal w całej Europie, a nawet będziemy mogli spędzić noc w hotelu na koszt ubezpieczyciela, kiedy nasze auto będzie naprawiane. Wszystko można tutaj dopasować do swoich potrzeb.

Sprawdź ubezpieczenie: http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/auto-pomoc/

Share