Dlaczego decydować się leasing?

Dlaczego decydować się leasing?

Leasing samochodów to bardzo popularne rozwiązanie wśród przedsiębiorców, którzy chcą  mieć do swojej dyspozycji nowoczesną flotę pojazdów, a jednocześnie nie chcą inwestować dużego wkładu własnego i kupować pojazdów.

W przypadku, gdy firma decyduje się na leasing może ograniczyć wkład własny do minimum, a niekiedy w ogóle nie musi go posiadać a dostaje do swojej dyspozycji nowoczesną flotę pojazdów, z których może korzystać opłacając ustalone umową raty leasingu. To atrakcyjne rozwiązanie, które sprawia, że firma ma nowoczesne auta a nie ponosi jednorazowo bardzo dużych wydatków.

Atrakcyjna oferta dla firm

Leasing na samochód to atrakcyjna propozycja, która oferowana jest przez wiele różnych firm. Wśród nich pojawia się wiele interesujących propozycji od firm, które maja kapitał bankowy jak między innymi Santander Cosumer Multirent. To interesująca propozycja przygotowana w taki sposób, że przedsiębiorca będzie mógł indywidualizować wybieraną ofertę do własnych oczekiwań. Jeśli chodzi o leasing samochodów będzie można do własnych potrzeb dopasować między innymi długość trwania umowy, będzie można odpowiednio dopasować to jaka będzie wysokość raty, jak wysoki będzie wkład własnych jaki firma będzie wpłacała na poczet samochodu, który będzie użytkowała. Ostatecznie te wszystkie kwestie będą bardzo istotne, ponieważ od tego zależy również to jaka będzie na koniec trwania umowy kwota, która będzie pozwalała na wykup takiego pojazdu.

Nie tylko leasing, ale również pożyczki na samochód

Obok dostępnych ofert leasingu na samochód to co obecnie wzbudza spore zainteresowanie to między innymi pożyczki leasingowe, które mocno zyskały na popularności. W ostatnich kilku latach zainteresowanie takimi pożyczkami rośnie, jest to mechanizm, który staje się między innymi atrakcyjny dla tych, którzy prowadza działalność w oparciu o unijne dotacje i faktycznie potrzebują takiego rozwiązania, dzięki któremu będzie można sprawnie rozliczać również środki unijne, co przy trwającym długo leasingu jest utrudnione.

Share